پایان نامه روش های تدریسی را برای آموزش زبان انگلیسی و عربی در دوره ی پیش دبستانی

 • ویژگی های درونی و اخلاقی مربی قرآن
  .1راستگو باشد: بچه ها بسیار حساس و زیرک هستند و اگر از مربی سخن نادرست یا ناراست بشنوند اعتمادشان را به او از دست خواهند داد.
  خوش قول باشد : اگر به کودکان وعده ای داد به آن اقدام کند.
  .3 مهربان و دلسوز باشد.
  4. رازدار و امانت دار باشد : اگر کودکی با مربی خود درمورد مطلبی که برای کودک حکم راز را دارد صحبت کند ، مربی بایستی به او قول بدهد که حرف ها و راز هایش را جایی افشا نخواهد نمود ، حتی اگر به نظر مربی سخن بی اهمیتی باشد.
  5. ارزیاب وجود خود و کارها و گفتار خود باشد.
  6. از صبر و شکیبایی بالایی برخوردار باشد  .
 • نتیجه گیری :

آموزش زبان انگلیسی ، یکی از مسایل مبتلا به بسیاری از کشور های جهان می باشد که در دهه های اخیر تبدیل به یک مسئله ی مهم در امر آموزش و پرورش شده می باشد . در زمینه ی سن مناسب برای شروع آموزش زبان خارجی به کودکان دیدگاههای متفاوتی هست .

معرفی آموزش زبان خارجی در مؤسسات پیش از دبستان به ریشه های منطقی و عقلانی این قضیه مربوط می گردد . آنهایی که از رشد استقبال می کنند ادعا می کنند که آغاز آموزش زبان خارجی هر چه زودتر باشد ، فراگیر را قادر می سازد تا به کارآیی بالاتری در زبان خارجی رسیده و آگاهی خود از زبان مادریش را نیز ارتقا دهد ( ترجیحاً قبل از هفت سالگی ) . مخالفان پیش روی عقیده دارند که تغییر در سیاست دولت دراین زمینه باعث آسیب رسیدن به یادگیری و تسلط بر زبان مادری کودک و در کل مهارت های شناختی او می گردد (سلبی ، 2006 ؛ دمیرکان ،2006 ) .

سوالات یا اهداف پایان نامه :

الف . متخصصان تربیتی ، کارشناسان آموزشی و مربیان پیش از دبستان ، آموزش زبان خارجی را در دوره ی پیش از دبستان ضروری می دانند یا خیر ؟

ب . متخصصان تربیتی ، کارشناسان آموزشی و مربیان پیش از دبستان ، چه سنّی را برای آغاز آموزش زبان خارجی مناسب می دانند ؟

ج . متخصصان تربیتی ، کارشناسان آموزشی و مربیان پیش از دبستان ، چه روش های تدریسی را برای آموزش در این دوره پیشنهاد می کنند ؟

د . ضرورت آموزش زبان عربی ، سن مناسب برای آغاز این آموزش و روش مناسب برای این آموزش از دیدگاه آیات و روایات دینی چگونه می باشد ؟

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

پایان نامه روانشناسی

لینک متن کامل پایان نامه رشته روانشناسی با عنوان : مطالعه نظرات متخصصان تربیتی ، کارشناسان آموزشی و معلمان پیش دبستانی درمورد ی آموزش زبان انگلیسی و عربی در دوره ی پیش دبستانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *