پرسشنامه 57 ماده ای STAXI-2 شامل سه بخش و 57 عبارت، می باشد که بخش نخست، حالت خشم؛ بخش دوم، صفت خشم و بخش سوم، شیوه های اظهار و کنترل خشم را می سنجد. هر یک از عبارات این پرسشنامه با بهره گیری از یک مقیاس لیکرت چهاربخشی، درجه بندی میشود؛ تکمیل پرسشنامه به حدود 12 تا 15 دقیقه وقت نیازمند می باشد. مقیاس ها وخرده مقیاسهای این پرسشنامه به اختصار معرفی می شوند.

مقیاس حالت خشم: این مقیاس دارای پانزده عبارت می باشد و شدت خشم و اندازه تمایل فرد را به اظهار کلامی یا جسمی خشم می سنجد (برای نمونه، همین الان احساس می کنم که عصبانی هستم). این مقیاس از سه خرده مقیاس که هر یک دارای پنج عبارت اند، تشکیل شده می باشد: احساس خشم (برای نمونه، همین الان احساس می کنم که کلافه هستم)، تمایل به اظهار کلامی خشم (رای نمونه، همین الان احساس می کنم که دوست دارم سر کسی فریاد بزنم) و تمایل به اظهار جسمی خشم (برای نمونه، همین الان احساس می کنم که دوست دارم چیزی بشکنم).

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

پایان نامه روانشناسی

لینک متن کامل پایان نامه فوق با فرمت ورد

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   دانلود پایان نامه مقایسه عملکرد عصب روان شناختی قطعه پیشانی بیماران اسکیزوافکتیو با الگوی عصب روان شناختی همین ناحیه از مغز بیماران اسکیزوفرنیا با علائم منفی
دسته‌ها: دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید